Bookmarks

You haven't yet saved any bookmarks. To bookmark a post, just click .

Nowe technologie coraz śmielej wkraczają w życie codzienne. Znajdują zastosowanie w niemal każdej dziedzinie, a co najważniejsze, są dostępne dla wszystkich i coraz tańsze. Oznacza to zupełnie nowe możliwości dla rozwoju przemysłu, usług i znaczny wzrost komfortu życia. Ale o tym za chwilę.

Izolacja natryskowa. Nowoczesny sposób na szybkie i tanie ocieplanie

Choć izolacja natryskowa istnieje już kilkanaście lat, to dopiero od niedawna technologia znalazła szerokie zastosowanie na rodzimym podwórku. Praca z izolacją natryskową jest o wiele szybsza niż tradycyjnymi metodami, a sama pianka po nałożeniu kilkunastokrotnie zwiększa swoją objętość, wypełniając każdą szczelinę. Jednak to właśnie struktura pianki zapewnia przepuszczalność i odpowiednią cyrkulację, chroniąc przed wilgocią, a co za tym idzie przed rozwojem grzybów i innych szkodliwych czynników. I właśnie dlatego izolacje natryskowe będą idealne dla osób cierpiących na alergię. Jak na nowoczesne technologie przystało, izolacja natryskowa jest w pełni bezpieczna dla środowiska naturalnego.

Spawarka laserowa. Trwałe połączenie dzięki mocy i precyzji

Spawanie laserowe pod wieloma względami przewyższa tradycyjne metody spawalnicze. Spawarka laserowa zapewnia powtarzalną i szybką pracę, dzięki czemu spoiny są równe, a materiał nie odkształca się. Ma to ogromne znaczenie przy łączeniu niewielkich elementów, których parametry podlegają ścisłej kontroli pod względem wytrzymałości i parametrów technicznych. Spawanie laserem jest bezpieczne dla osób używających spawarki laserowej, a przede wszystkim dla środowiska naturalnego. Szybciej, nowocześniej i zgodnie z najwyższymi standardami. Niech moc lasera będzie z wami i służy rozwojowi przedsiębiorstwa.

Kapitałka introligatorska. Jakość w wielu kolorach

Kapitałka introligatorska to sposób na trwałe i barwne wykończenie oprawy książek i kalendarzy. Wykonane z bawełny, poliestru lub wiskozy w bardzo bogatej palecie kolorystycznej. Przy produkcji kapitalików zwraca się szczególną uwagę na jakość i powtarzalność. Dzięki zastosowaniu cyfrowego oznaczenie barw, prawdopodobieństwo pomyłki spada niemal do zera. Klienci mogą wybierać z ponad czterdziestu wzorów, co z kolei umożliwia stworzenie wyjątkowej i niepowtarzalnej kolekcji. Kapitałki dostępne są w dwóch szerokościach: 12 i 16 mm, w nawojach po 250 metrów. Dostępne są również kapitałki wielokolorowe. Czas zacząć pisać nową historię i oprawić ją w solidne kapitałki introligatorskie.

by Bob Budowniczy

Read more posts by this author.