Bookmarks

You haven't yet saved any bookmarks. To bookmark a post, just click .

Jedną z podstawowych potrzeb człowieka jest poczucie bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo, często wyrażane jest jako przysłowiowy "dach nad głową". A o każdy dach trzeba dbać i pielęgnować. Jednak nie tylko dach wymaga szczególnej uwagi. Warto również zadbać o stan urządzeń technicznych w firmie. Do kompleksowej analizy niezbędna będzie pomoc fachowców.

Uchwyt dachowy. Solidny i bezpieczny montaż paneli fotowoltaicznych.

Zwieńczeniem budowy każdego domu jest dach. Zwarta i mocna konstrukcja wymaga specjalistycznych narzędzi, niezbędnej wiedzy oraz użycia dedykowanych elementów podtrzymujących i łączących konstrukcję dachu z dachówką. Uchwyt dachowy umożliwia montaż paneli fotowoltaicznych do dachu pokrytego dachówką betonową lub ceramiczną. Specjalnie wyprofilowany, wytworzony z dobrej jakości materiałów, zapewnia niezawodne, solidne i pewne trzymanie przez długie lata. Ekologia, odnawialne źródła energii, oszczędność i solidne materiały. To z pewnością najlepsze połączenie.

Wymagające, niebezpieczne, ale konieczne czyszczenie dachów (Poznań).

Dziś doceniamy kompleksowość usług. Wśród tysięcy firm z branży usługowej możemy znaleźć również te, które wykonują czyszczenie dachów. Poznań to tysiące firm i potencjalnych zleceniodawców. Wbrew pozorom to dość wymagająca praca, obarczona wieloma niebezpieczeństwami. W  ramach usługi możliwe jest również czyszczenie paneli fotowoltaicznych. Sam proces czyszczenia wykonywany jest przez fachowców dysponujących odpowiednim sprzętem. Największe jednak znaczenie, obok satysfakcji Klienta, ma troska o środowisko. Prace wykonuje się z użyciem specjalnych środków i detergentów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że proces czyszczenia ogranicza zużycie wody. Sprawnie, ekologicznie i z korzyścią dla wszystkich.

Bezpieczeństwo i niezawodność gwarantuje skuteczny audyt efektywności energetycznej.

I na koniec jeszcze jedna istotna sprawa. Sprawność urządzeń, a co za tym idzie bezpieczeństwo użytkowania i ograniczenie kosztów, czyli właściwie to, co w każdej firmie jest najważniejsze. Audyt efektywności energetycznej w firmie pozwoli na oszacowanie sprawności urządzeń cieplnych i energetycznych, co z pewnością wpłynie korzystnie na dalsze ich funkcjonowanie, pozwoli zdiagnozować i wyeliminować usterki, mogące przerodzić się w niebezpieczne i kosztowne awarie. Ale to nie wszystko. Skuteczny audyt przybliży do uzyskania białego certyfikatu URE. Jak widać i w tym przypadku korzyści wynikające z usługi są nie do przecenienia.

by Bob Budowniczy

Read more posts by this author.