Bookmarks

You haven't yet saved any bookmarks. To bookmark a post, just click .

Najnowsze trendy jasno określają kierunek na przyszłość. To powrót do natury. Zwrot w stronę budownictwa opartego na naturalnych, niskoprzetworzonych materiałach oraz budowanie z wykorzystaniem trwalszych i mniej toksycznych rozwiązań.

Polietylenowa studnia wodomierzowa. Alternatywa dla betonu.

Czas to pieniądz. To oczywiste powiedzenie zostało wielokrotnie potwierdzone w praktyce. Zwłaszcza tam, gdzie potrzeba alternatywnych rozwiązań, warto rozważyć inne niż te tradycyjne i nie do końca wygodne możliwości. Studnia wodomierzowa stanowi doskonały zamiennik dla studni z kręgów betonowych. Kompaktowa i zwarta, pozbawiona luźnych połączeń, które z czasem stałyby się przyczyną nieszczelności. Zastosowane materiały sprawiają, że studzienka jest elastyczna i wytrzymała na działanie czynników środowiskowych. Studzienki znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie montaż wodomierza w budynku nie jest możliwy. To bezpieczne i trwałe rozwiązanie, a przy tym łatwe w montażu. Studzienka z powodzeniem może być wykorzystana jako obudowa do wszelkiej armatury wodociągowej lub jako obudowa przepompowni.

Budownictwo naturalne, bezpieczne i tanie.

Budownictwo naturalne to nie moda czy fanaberia. To coraz częściej nieodparta potrzeba zwrotu ku naturze i tęsknota za tym, co naturalne i prawdziwe. Budowanie zgodnie z naturą polega na wykorzystywaniu materiałów niskoprzetworzonych  i dostępnych lokalnie, takich jak glina czy słoma. Aby oferta materiałów budowlanych, zgodnych z naturą była kompletna i wyczerpująca, dostępny jest szereg rozwiązań. Pigmenty, grunty, materiały izolacyjne, tynki gliniane i wapienne oraz wapienne farby. Ale to nie wszystko. Oprócz gotowych materiałów budowlanych przygotowaliśmy również fachową lekturę, przeznaczoną dla wszystkich pasjonatów naturalnego budowania. Przygotowane przez specjalistów artykuły i porady z pewnością przydadzą się w przyszłości, a zupełnie nowe koncepcje przedstawione na łamach pisma, pozwolą spojrzeć w zupełnie inny sposób na tradycyjne rozwiązania.

Hurtownia z kablami. Wszystko, czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki.

Niezależnie od koncepcji i projektów, niemal każda inwestycja wymaga sieci przewodów. Oczywiście różnych rodzajów, dostosowanych do aktualnych norm i przepisów. Aby nie zaplątać się w tej sieci, warto nabyć kable w sposób konsekwentny i uporządkowany. Hurtownia z kablami, to miejsce, w którym na wyciągnięcie ręki znajdziemy wszystko co potrzebne aby uzbroić dom, warsztat czy magazyn w niezbędną instalacje elektryczną.

by Bob Budowniczy

Read more posts by this author.